Spring
Natural Leather Wrapped Vase - Small
- Regular
- $78
- Sale
- $78
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Natural Leather Wrapped Vase - Medium
- Regular
- $120
- Sale
- $120
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Natural Leather Wrapped Vase - Large
- Regular
- $210
- Sale
- $210
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Etched Glass - Short
- Regular
- $18
- Sale
- $18
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Etched Glass - Tall
- Regular
- $24
- Sale
- $24
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Beige Speckle Stoneware Plate
- Regular
- $18
- Sale
- $18
- Regular
-
$24
Sold Out
- Unit Price
- per
The Kinfolk Garden
- Regular
- $40
- Sale
- $40
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Ruffage
- Regular
- $35
- Sale
- $35
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Stainless Steel Cheese Knives
- Regular
- $28
- Sale
- $28
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Stoneware Bud Vase
- Regular
- $15
- Sale
- $15
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Bettina Bamboo Vase
- Regular
- from $70
- Sale
- from $70
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Citrus Juicer
- Regular
- $26
- Sale
- $26
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Stoneware Cupcake Plate - Black
- Regular
- $15
- Sale
- $15
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Stoneware Cupcake Plate - White
- Regular
- $15
- Sale
- $15
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Two Toned Speckled Bowl
- Regular
- $20
- Sale
- $20
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Two Toned Speckled Plate
- Regular
- $22
- Sale
- $22
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Woven Cotton Tea Towel - Black
- Regular
- $10
- Sale
- $10
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Natural and Black Cotton Napkin
- Regular
- $25
- Sale
- $25
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Linen Apron
- Regular
- $66
- Sale
- $66
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Beech Wood Brush and Metal Dust Pan
- Regular
- $32
- Sale
- $32
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Kitchen Paper Roll Stand
- Regular
- $52
- Sale
- $52
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Woven Tote - Small
- Regular
- $45
- Sale
- $45
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Woven Tote - Medium
- Regular
- $55
- Sale
- $55
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Woven Tote - Large
- Regular
- $65
- Sale
- $65
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Gardenista
- Regular
- $40
- Sale
- $40
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Mini Planter
- Regular
- $3
- Sale
- $3
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
White Watering Can
- Regular
- $128
- Sale
- $128
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Hand-Woven Rattan Casserole Basket - Small
- Regular
- $32
- Sale
- $32
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Hand-Woven Rattan Casserole Basket - Large
- Regular
- $39
- Sale
- $39
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Hand-Woven 2-Tier Tray
- Regular
- $58
- Sale
- $58
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Two Sided Placemat
- Regular
- $10
- Sale
- $10
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Tessa Placemat
- Regular
- $12
- Sale
- $12
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Yara Pillow
- Regular
- $140
- Sale
- $140
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Masa Pillow
- Regular
- from $159
- Sale
- from $159
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Marlow Pillow
- Regular
- $179
- Sale
- $179
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Neve Pillow
- Regular
- $150
- Sale
- $150
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Cielo Pillow
- Regular
- $165
- Sale
- $165
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Vail Pillow
- Regular
- from $125
- Sale
- from $125
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Greeley Pillow
- Regular
- from $135
- Sale
- from $135
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Spring 2023 Collection